به وب سایت درمانگاه دندانپزشکی آپادانا خوش آمدید

تاریخچه کلینیک دندانپزشکی آپادانا

اینجانب دکتر فرهنگ دزفولی زاده،دندانپزشک عمومی و فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران 75-1368 ،در سال 1375 به منظور انجام طرح نیروی انسانی در شهرستان فومن،مشغول به کار شدم.
از همان ابتدا،انجام معاینات رایگان دانش آموزان مدارس فومن را در دستور کارخود قرار داده و بمدت سه سال متوالی بیش از 9000 دانش آموز 7 تا 18 ساله مدارس را معاینه کردم.پس از 8 سال طبابت در سال 1383 به شهر خود-رشت-مراجعه کردم و واحد دندانپزشکی درمانگاه کوثر را اجاره کردم.
در این مدت فعالیتهای زیادی در بستن قراردادها با مراکز مختلف انجام دادم و به تدریج بر تعداد پرسنل و همکاران دندانپزشک در همان درمانگاه افزودم تا اینکه به صورت تصادفی با کانون مهدکودکهای رشت آشنا شدم و پی بردم در زمینه دندانپزشکی کودکان (به دلیل سختی کار و هزینه بالا)،آموزش و فرهنگ سازی کافی انجام نشده است.
در سال 1383،اولین بار به صورت گسترده نزدیک به 100 مهدکودک رشت را به تنهایی معاینه کردم و بدلیل استقبال خوبی که انجام گرفت،انگیزه ای شد که با کمک دوست و همکار خوبم،آقای دکتر پیمان اسدی،در سال 1384مجوز دومین درمانگاه دندانپزشکی در رشت و استان گیلان را به نام آپادانا را گرفته و راه اندازی کنیم.
درمانگاه دندانپزشکی آپادانا،در ابتدا با 6 دندانپزشک و 6 پرسنل (مجموعا 12 نفر)در مهر ماه 1384 رسما در خیابان تختی رشت افتتحاح شد.و از آن تاریخ به مدت 15 سال معاینات همه ساله مهدکودک ها و مدارس رشت،(هرسال بین 7000 تا 9000 نفر)در دستور کار قرار گرفت.
با جهت توسعه بیشتر،در پایان سال 1391 درمانگاه به مکان جدید،واقع در ابتدای بلوار انصاری منتقل گردید.
به تدریج با استقبال مراجعه کنندگان،ارائه خدمات دندانپزشکی تخصصی تر و مجزا انجام گرفت بخشهای اطفال و بزرگسال تفکیک شد و واحدهای تخصصی دیگری (غیر دندانپزشکی)از قبیل واحد شبکه های مجازی (IT)،واحد ارتباط با مراجعه کنندگان (PRM) ،واحد بازاریابی،واحد باشگاه مشتریان و هم اکنون واحد اپلیکیشن و واحد پیامکها به آن افزوده شد.
درمانگاه دندانپزشکی آپادانا دارای بخشهای مجزا و مجهز کودکان،بزرگسالان،ایمپلنت،رادیولوژی OPG و هم اکنون بخش تشخیص بوده،و در حال حاضر (نیمه اول سال 1400)،دارای 66 پرسنل و 40 دندانپزشک (مجموعا 106 نفر)بزرگترین درمانگاه دندانپزشکی استان می باشد.

000
خواندن 1359 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

About Author

شماره تماس ضروری